-
Влада Урошевич
8.50 лв.
Купи -
Фредерик Форсайт
16.99 лв.
Купи
Холилуд или звездни дебюти
Коментари (0) | Добави коментар
14.00 лв.
Цена на доставка за цялата страна 3.00 лв без допълнително оскъпяване. За стоки на стойност над 50лв. доставката е безплатна. Всички цени са с ДДС.
- Наличност: В наличност
- Продукт: #9789547830721
- Автор: Аманда Голдбърг; Рутана Хопър
- Издател: Intense
- Език: български
- Размери: 21x14
- Година на издаване: 2008
- Брой на страници: 336
- Корици: меки
- Тегло: 410 грама
Този жизнерадостен, дяволски смешен и не особено завоалиран роман представя Холивуд по време на седмицата на Оскарите. Амбиции, лудост, жажда за слава на най-големия панаир на суетата. Разказан е с гласа на Лола Сантизи, потомствен и пълноправен член на холивудската аристокрация, чийто баща е номиниран за втория си Оскар за режисура. Лола е "холивудски посланик" - използва връзките си, за да убеди звездите да се появят на звездната вечер с тоалети, сътворени от най-добрия й приятел гей - Джулиън Тенънт...Героите манаврират между вечерята в "Мистър Чоу", обяда на Даян фон Фюрстенберг по случай Оскарите и най-желаната от всички ексклузивна покана за партито на Венити Феър.
Аманда Голдбърг е дъщеря на Ленард Голдбърг, продуцент на легендарни заглавия като "Ангелите на Чарли", "Старски и Хъч", "Военни игри", "Да спиш с врага".
Рутана Хопър е дъщеря на големия актьор Денис Хопър. Продуцирала е култовия филмов фестивал "СинеВегас" в Лас Вегас.
Аманда и Рутана са се запознали - да, познахте - на парти в "Мистър Чоу" в нощта на Оскарите.
-
Аманда Голдбърг; Рутана Хопър
14.00 лв.
Купи